Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O Nás

První kabiny jsme vyrobili v roce 2002. Od té doby naše firma rostla a rozvíjela své umění v oblasti kovovýroby. Rozrůstal se také náš strojový park i zázemí společnosti.

Kovovýrobní společnost Heberlein v číslech

  • Dnes máme vlastní výrobní prostory o rozloze 5 000 m2.
  • K dispozici máme i skladovací a manipulační plochy.
  • Celkem vyrábíme a skladujeme na 25 000 m2.
  • Ročně vyrobíme kolem 2 500 kabin (60 různých modelů).
  • kovovýrobě u nás pracuje 45 zaměstnanců.

 

Výroba kabin i kovovýroba

Od začátku vyrábíme kabiny pro zemědělské, zemní, komunální a další stroje pouze vlastními silami. Při kovovýrobě spolupracujeme s osvědčenými partnery. Výrobky zpracováváme komplexně, a to včetně výrobní dokumentace.

Sériová i zakázková výroba

Zabýváme se sériovou i zakázkovou výrobou. Vyrábíme jak kompletní výrobky, tak i jejich části. Případně pro vás připravíme jen materiál podle vašich požadavků. Konkrétně si u nás můžete objednat třeba pálení plechových dílů laserem, ohýbání plechů, řezání, ohýbání profilů či kovoobrábění. Provádíme také konstrukci a výrobu svařovacích přípravků pro sériovou výrobu.

Abychom uspokojili poptávku zákazníku, tak jsme rozhodli rozšířit naše výrobní portfolio o povrchovou úpravu našich výrobků. A to pískováním v tlakovém pískovacím boxu a následným práškovým lakováním. Lakováním jsme schopni docílit vysoké odolnosti našich výrobku a splnit jakékoliv přání zákazníka na barevný odstín a povrchovou strukturu.

Zpracujeme technickou dokumentaci

Kovovýrobu pro vás zajistíme na základě dodané dokumentace. Technickou dokumentaci pro vás můžeme rovněž vypracovat, a to včetně 3D modelů (pracujeme s nástrojem Creo Parametric).